Teknoport Group

Teknoport iç ve Dış Ticaret Ltd. Şti Yurt dışındaki istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda 2021 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Yurt dışında ticaret hayatına devam eden Teknoport Mekanik, ısıtma sistemlerinden soğutma sistemlerine, yangından korunma sistemlerinden sıhhi tesisata varıncaya kadar tüm mekanik tesisat ve elektrik ürünlerinin; ulusal ve uluslararası standartlara uygun olacak şekilde toptan ve proje bazlı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Gerekli tüm sertifikalara sahip olan firmamız, aynı zamanda da yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt dışındaki ihtiyaçlar doğrultusunda , teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürünlere entegre olarak bu sayede de daha profesyonel ve kaliteli hizmet vermeye başlamıştır.

Teknolojik altyapı ile hazırlanmış olan çözümlerini sunan Teknoport iç ve dış tic. Ltd. şti aynı zamanda da vermiş olduğu ürün hizmetinin yanı sıra danışmanlık ve lojistik  hizmeti de vermektedir.

500
10
100.000
300

Neden Teknoport Grup ?

Vizyonumuz; dünyada teknolojik olarak iyi ve kaliteli çözümlerini size sunarak; bu alandaki en iyi şirket olmayı hedeflemektedir. Bu çıkış noktası ile sistematik, sürdürülebilir ve teknolojik hizmetler sunarak, insanların hayatını kolaylaştırıyor ve hizmetlerimizi yurt dışında sizlere sunuyoruz.

Teknoport Grup Nerede ?

Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sok. No:4 Kat: 6-41 Ataşehir / İstanbul